| Smileiuu a întrebat:

Care este salariul de la S.I.A.S. si care sunt criteriile de intrare?

3 răspunsuri:
| Ciprian09 a răspuns:

Salariile difera de la o categorie la alta! Ca sa ajungi unde ți ai dori tu, întâi trebuie sa fii lucrător în cadrul MAI!

Răspuns utilizator avertizat
| Foci a răspuns:

Ai putea sa il intrebi pe domnul Tavi Pertea pe Instagram. Este ofiter, face foarte multe clipuri pe yt, toate fiind despre politie. Cred ca el te poate lamuri pe partea de intrare. Salariile sunt confidentiale in general