| jjijnbbhfsrt a întrebat:

Care facultate e mai mai buna Dreptul sau Comunicare si Relatii publice?

Răspuns Câştigător
| andradat a răspuns:

Daca ai talent si vrajeala multa in tine si stii sa sucesti oamenii, baga-te la drept. Nu uita ca tresa inveti foarte mult. Cealalta facultate nu te ajuta la nimica toti o au.

6 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Dreptul.

| ancan a răspuns:

Dreptul big grin cu siguranta big grin

| baru a răspuns:

Salut. Nici nu incape indoiala. Dreptul. La ora actuala cu dreptul faci treaba buna. Nu stiu cat o sa mai dureze, dar vei avea o siguranta faca-nd dreptul. Pa

| Oti a răspuns:

Parerea mea este ca mai buna este Comunicare si Relatii publice!happy

| blue95 a răspuns:

Eu cred ca Dreptul.

| Mikka_1023 a răspuns:

Salut! mai buna facultate e dreptu... e si mai interesanta!

fundita.happy