| dolores_4478 a întrebat:

Cine studiaza la facultate Comunicare si Relatii publice? Cum e?

1 răspuns:
| lumeamea a răspuns:

O experienţă pe cât de folositoare, pe atât de inedită şi, poate, neaşteptată. A fost minunat să descopăr că mai putem găsi instituţii de învăţământ în care nu doar profesorul este deţinătorul absolut al adevărului, în care se realizează cu succes tranziţia studentului de la un privitor al piesei de teatru la un actor principal al acesteia. Tineti-o tot aşa…."

Masterand în Management şi comunicare în afaceri, FCRP, Anul I