| Andy_6171 a întrebat:

Care fumati? ce tigari imi recomandati, cum sunt marlboro filter plus?

4 răspunsuri:
| Supplexa a răspuns:

Incearca Kent lung, costa 13 lei. si e destul de bun adica pe mine ma relaxeaza! :*

| SleeD a răspuns:

Sunt fumator doar de Marlboro Filter Plus si Marlboro Blue Ice si pot sa spun ca sunt cele mai bune tigari pe care le-am fumat vreodata happy La filter plus nu o sa-ti miroasa gura asa de tare ca la celalalte tigari pentru ca are mai multe filtre printre care si unul cu nicotina pentru aroma.

| dirtull a răspuns:

Mie unu nu imi plac, se duc foarte greu si is naspa asa, dar incearca de ex : kent 8, winston, kent lung, astea sunt asa medii, obisnuite, nu iti recomand pall mall care sunt ca niste laxative, plus ca dimineata tigara + cafea = wc, de oricare ar fi, asa ce-ar mai fi, o sa iti scada foarte mult rezistenta. tigarile mai tari ar fi Dunhill, Davidoff, cam astea le prefer, dar ma pastrez pe k8. sper ca te-am ajutat, eu unu regret acum ca m-am apucat de fumat.

| s8tan a răspuns:

Tigari cu o arama speciala si mai fine sunt DUNHILL si DAVIDOFF. Pentru domnisoare poti incerca VOGUE. Dar sfatul meu este sa te lasi de fumat deoarece nu sunt sanatoase si sa incerci tigarile electronice.