| hony27 a întrebat:

Voi ce tigari fumati?
Ce tigari recomandati pentru incepatori?

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nici una.
Mai bine nu va apucati de fumat.

| SilentRain a răspuns:

Coca-cola

| syd2 a răspuns:

Fiecare avem motivele noastre pentru a fuma. Iti recomand marlboro touch sau fine touch, kent 4, kent flow, lm loft daca iti permiti ceva mai scump poti incerca sobranie grey sau parliament aqua blue.

| syd2 a răspuns (pentru syd2):

A si da, personal imi plan Marlboro RED, sau unele tigari scumpe de la duty free precum Sobranie black russian, din cauza pretului ridicat fumez rar, dar nu cred ca e un minus. In general cred ca o sa trec la cubaneze dupa voi deveni mai instarit.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Nu recomand. Fumatul e ceva destul de rău. Oricum dacă ești interesat sau cunoști pe cineva interesat exista o regula importanta:NU LUA ȚIGĂRI DE LA COLTUL BLOCULUI SAU DE LA DEALERI.SUNT DE SLABA CALITATE, MIROS NASOL ȘI MAI ȘTIU EU CE...

| ungandfr a răspuns:

Nu fuma! E frumos acum, zici ca fumează toti si sa fi in rand cu lumea, nu face prostia asta, o sa vrei sa te lasi la un moment dat si nu o sa poti! Mai bine faci altceva cu banii! Eu am inceput in generala, mai serios in liceu, ieseam la pauza si fumau toti absolut, ma simnțeam in plus si am inceput sa fumez, acum regret!