| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Am fumat 2 tigari marlboro pana acum dar nu prea imi plac. Ce tigari as putea sa fumez, mai bune? Voi ce fumati?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aeru de pe drumurile nationale si europene (autostrazi) cateodata miroase a fum industrial sau aer de tara e misto si ma omoara mai incet fata de un fumator de tigari

| justanotheruser99 a răspuns:

Sobraine roz. laughing glumesc. Eu nu mai fumez.

| Deaad a răspuns:

In principal Dunhill albastru, pall mall albastru, sobraine negru, si kent classic.
Cateodata si marlboro rosu lung, dar si marlboro albastru 7.

| Staind a răspuns:

Dunhill

| FazekasErvin a răspuns:

Nu fumez, deoarece nu castig nimic cu asta ba din contra pierd si imi inrautatesc starea de sanatate si daca ma intrebi pe mine sunt bani aruncati aiurea, si pe viitor vei avea probleme cu plamani, asa ca sfatul meu este incearca sa renunti la tigari