| miiiraaa a întrebat:

Care profil e mai usor:
-filologie engleza intensiv
-stiinte sociale
big grin

11 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Stiinte sociale pentru ca in clasa 9 dai teza la romana, istorie, engleza si logica(o materie usoara pe care o vei face doar in a 9 a) iar in a 10
dai la psihologie.
La filologie dai la romana, istorie, latina(care e f grea) si inca o materie nu mai stiu exact.
Deci prin umare e mai bine la stiinte sociale, dupa parerea mea.

| RockLover94 a răspuns:

Eu sunt la matematica-engleza intensiv si intr-adevar se fac foarte multe ore de engleza. Dar e chiar frumos! Merita engleza intensiv!

| Fantomita a răspuns:

Stiinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filologie engleza intensiv

| IustinaSiAtat a răspuns:

Stiinte sociale. funditabatting eyelashesbatting eyelashes

| LOLA33 a răspuns:

Stiinte sociale

| ShiNee a răspuns:

Eu is la filo intensiv engleza
nu faci ore de englz in fiecare zi ...eu am 4 ore de englz (in clasa a 10-a)fac una de latina, 2 de mate, 2 de fizic, una de chimie, 4 de romana... asa e simplu da eu zic ca te poti adapta in functie de ce iti cere profilu.

in orice caz din punctul meu de vedere e f usor la filo in comparatie cu cate ore de mate si info au cei de la profil de mate info...

| music4ever a răspuns:

Eu cred ca filo engleza intensiv

adica eu aia as alege

| Stephanie_2959 a răspuns:

Toatebig grin

| Alexandruuu3 a răspuns:

Depinde ce-ti place nimic nu-i greu nimic nu-i usor.La engleza intensiv probalil ai face ore de engleza in fiecare zi iar la stinte sociale faci romana latina logica.

| adelinasprintaru a răspuns:

Interesantlaughing.
in aceeasi dilema sunt si eu. eu zic ca e mai fain la sociale. si la filo e fain dar depinde si de ce vrei tu.
eu oricum merg la filo simpla happy. dar e mai fain la sociale!batting eyelashes
fundita?:O3