| break a întrebat:

Care stie vreo firma seriosa care se ocupa cu plasarea de locuri de munca in strainatate.Care stiti sigur ca au trimis persoane in strainatate chiar daca au dat si bani la semnarea contractului.Asa ii putem ajuta si pe altii

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Agentia de somaj pentru ocuparea fortei de munca se ocupa atat la nivel national cat si international. E cea mai sigura metoda de incredere fara tepari.

| break explică (pentru mgtow):

Da,dar vezi ca ei nu prea au multe locuri de munca, si care le au trebuie sa ai o diploma sau un liceu in domeniu si cativa ani experienta

| mgtow a răspuns (pentru break):

Aia da, dar tu nu ai nici 10 clase? Acum nu e vremea sa apelezi la astia cu firmele lor ca sunt mai smecheri. Doar prin rude daca te pot ajuta sa pleci la ele afara.

| mgtow a răspuns (pentru break):

Au de munca ca eu am vazut destule dar au si pretentii la diploma cum ai zis tu minim liceu sau rar 10 clase.

| anca10 a răspuns:

Transylvania Jobs...prin agentia asta a mers o prietena de-a mea in Anglia cu contract pe un an de zile. A platit ceva, dar a mers la sigur.