| KazumaKwabara a întrebat:

Care sunt cele mai bine platite joburi pe care le pot obtine terminand proflul de stiinte sociale? ce facultate a s putea urma?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Blogger/content editor, independent. Speaker motivational. La profilul asta fie ajungi vreun ratat cu salariu de mizerie la stat, fie rupi stilul la privat sau, cel mai la indemina dar si cel mai dificil pentru multi, pe cont propriu.

| GoldandSilver a răspuns:

Ai putea sa devii avocat, dar ai nevoie de multi bani.Ai putea lucra in geografie,istorie,economie, sociologie, psihologie, politica, unde se plateste bine.