| negrutzaa a întrebat:

Ce facultate as putea urma daca voi absolvi profilul stiinte-sociale?

5 răspunsuri:
| lovenotsex a răspuns:

Evident au prioritate facultatea de politie(bucuresti academia), Sociologie, Litere, Drept, Psihologie, din cauza profilului, care recomanda, dar poti merge la orice facultatea fara sa aiba vreo treaba cu ce profil ai studiat.Conteaza cunostintele tale.Bafta si mergi unde crezi de cuviinta.

| ancutsa410 a răspuns:

Ce facultate doresti!

| ♥ αη∂яєєα a răspuns:

Pai poti sa dai la facultatea de Drept, Litere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma bag

| stefaniaa116 a răspuns:

Am absolvit ceva asemanator si am mers pe Comunicare si Relatii Publice de la SNSPA happy

Sau mai poti merge si pe Psihologie, Sociologie, Litere, Drept happy

Sa fie cu noroc orice vei alege happy