| viki a întrebat:

Care sunt cele mai bine platite slujbe?big grintongue

Răspuns Câştigător
| narcis13 a răspuns:

Mai oameni buni, dar de fotbalisti nu zice nimeni nimic?laughing cu salarii de milioane de euro pe sezon?

12 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Este foarte proasta pusa intrebarea! Problema se pune ce-ti place tie cu adevarat sa faci si unde ai vrea sa muncesti. Cheia fericirii este sa faci ce-ti place cu adevarat.

| Elly4all a răspuns:

Preoti( aceasta slujba nu va fi niciodata in crizalaughing.-oamii mor peste tot-)mai sunt avocatii...si parlamentariihappy

| naya a răspuns:

Poti incerca si in armata

| SweetCandy a răspuns:

In politie
armata
arhitect
preot
notar
chirurglove struck
km astea suntlaughing

| monyk a răspuns:

Buna, cred ca avocat, arhitect, parlamentar, nu mai imi vine in mintehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parlamentar...dormi,vacante pe bani publici...si cu un salar de 4-5000 de euro pe luna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Medic, avocat, notar, expert în diferite domenii de activitate, executor judecătoresc, magistrat, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Politie pompier parlamentar director banca judecator doctor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arhitect director de banca si doctor

| Letytzy@ a răspuns:

Judecatorii, medicii, directorii de banci sunt cei mai bine platiti

| cappodonna a răspuns:

Barman-ospatar salariu+spaga

| yachtmanblue a răspuns:

Depinde cati enoriasi sunt dispusi sa plateasca taxa de manipulare.
Sau te referi la altceva?winking