| Pisicutza_3550 a întrebat:

Care sunt cele mai cautate meserii?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cine au cei mai mulți bani? Parlamentarii!
Pa, pa.

| BRG a răspuns:

Gropari, oamenii mor cu viteza luminii.

| Graphee a răspuns:

- Medicii. Dar la medicină ai de învăţat, nu glumă. Nu ajunge oricine... Am văzut un reportaj la televizor, iar un medic în Dubai cu experienţă, câştigă pe lună 5.000 - 12.000 de dolari, mâncarea, chiria plătite de ei. Deci convenabil nu?! Iar fără experienţă în altă ţară, între 2.500 - 10.000 de euro. happy De asemenea şi avocaţii, judecătorii ş.a., sunt meserii căutate. Cel mai indicat, fă ce îţi dictează 'sufletul'.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Medicina,Inginireia etc cauta o lista pe google

| xMihaela a răspuns:

Medicii si avocatii

| poppies a răspuns:

Stomatolog-nu poate sta omul fara dinti
Pediatru-copiii sunt pe primul loc un cele mai multe familii.
Arhitect
Actor
Profesor

| IDontCareeeeeeeeeeee a răspuns:

Medicina, avocatura, arhitectura. funda?

| NoMoreRegrets a răspuns:

Inginerii si medicii. Trust mewinking

| flor1ana a răspuns:

Inginerii sunt cei mai cautati. In special programatorii si electronistii.