| sakura a întrebat:

Care sunt cele mai cautate si cele mai bine platite meserii?

Răspuns Câştigător
| Ervin a răspuns:

Marketing, Avocatură, Politician ( laughing ), şi nu stiu. cam astea îs cele mai plătite.marketingul e cel mai practicat.

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu exista un top al celor mai bine platite meserii, dar dintre meseriile cele mai cautate sunt: avocat,meserii in domeniu auto, domeniul financiar, medic.

| tiriboxi a răspuns:

Buna,cea mai bine platita meserie este; constructor de retea in domeniul network marketingului, cistigul nu are limita si este o parte din volumul de vinzari generat de tine pentru mai multe detalii contacteaza-ma la adresa de e-mail tiriboxi@gmail.com

Răspuns utilizator avertizat
| romeo29 a răspuns:

Vames sau ministru la ANAF

| AdRiAn29DarK a răspuns:

Se fac angajari pe facebook si salariul e de 1000de dolari pe sap
funda plz