| lory14 a întrebat:

Care sunt cele mai cautate meserii?

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Conform Mediafax.ro, cele mai cautate meserii sunt cele de programatori, contabili si specialisti in audit si vanzari.
O zi buna! happy

| clauss a răspuns:

In Romania, sau in lume?

| clauss a răspuns:

In IT cred ca si in Romania si in lume se cauta si e si bine platita

| lory14 explică:

Si in Romania si in lume. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea cea mai cautata meserie si buna in acelasi timp, in opinia mea, este cea de medic anestezist... iar daca ai un pic de minte poti sa te documentezidespre Anglia unde poti castigade cel putin 3 ori mai multi bani decat in tara noastra... un salariu fiind pe luna de cel pytin 4000 lire sterline