| SingleForOne a întrebat:

Care sunt sansele sa fiu manager de magazin daca am facultatea de administrarea afacerilor, fata de celelalte din domeniul economic?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca n-ai nici experienta de magazin sau comert, nici o "pila" puternica la conducere, atunci sansele tale tind spre 0.

| haileewatson a răspuns:

Mai mult conteaza experienta pe care o ai. Daca ai mai lucrat in magazin/comert ca si asistent manager, vanzator sau alta pozitie, ai sanse. Conteaza ce stii sa faci in domeniul respectiv

| tonyc7 a răspuns:

Degeaba ai facultatea aceea daca nu esti tu favoritul patronului acelui magazin. Daca se doreste sa fie pus altcineva, sansele tale de a deveni manager sunt zero!