| kRistiaNNN a întrebat:

Salutare!

Am si cateva intrebari:

1. Pe ce data incep facultatile? [Facultatea de Economic si Administrarea Afacerilor, Galati]

2. Cand se fac repartitiile la camin, in ce zi si ce acte trebuie? [Facultatea de Economic si Administrarea Afacerilor, Galati]

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

1. Pe 1 octombrie
2. Prin septembrie, mergi sau da un telefon la facultate si vezi. In principiu trebuie o cerere + dovada ca esti admis(a) la facultate.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

1. Anul universitar începe pe data de 1 octombrie 2014 :)

2. Pentru informaţii privind cazarea, TREBUIE să suni la facultate ( deoarece NU sunt afişate informaţii pe site-ul oficial ) :
http://www.feaa.ugal.ro/index.php/ro/contact

Toate cele bune.