| Amiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Care sunteti/veti da la Academia de Politie din Bucuresti? Ce parere aveti, chiar asa grea este admiterea cum se audeI don't know

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Admiterea nu e prea grea daca inveti bine, problmea mare e reprezentata de cei ce intra pe pile si din cauza carora multi care ar merita sa fie acolo nu intra

| Amiiiiiiiiiiiii explică (pentru Dana211):

La admitere se iau in considerare si notele de la bac?

| Dana211 a răspuns (pentru Amiiiiiiiiiiiii):

Nu. Doar in cazul in care exista candidati cu aceeasi medie, pentru departajare. Pot sa te uiti la ei pe site si iti scrie acolo absolut tot ce doresti sa afli