| LoWGuY a întrebat:

La academia de politie din Bucuresti in ce consta proba fizica si este asa grea cum se aude?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| weloveit a răspuns:

La academia de politie din Bucuresti, nu dai fizica. Dai romana(gramatica), istorie si o limba la alegere. In nici un caz fizica

| Salontanul a răspuns (pentru weloveit):

A vrut sa se refere la exercitiile fizice care de fapt sunt probele sportive dar nu stie sa se exprime cum nu stie nici sa caute pe net ca sunt scrise.

| weloveit a răspuns:

Proba fizica se refera la 1350metrii in 4 minute baieti, aruncarea mingiei de oina 7, 5kg 9 -11 metrii si viteza 50 m in maxim 8secunde