| lenaciolpan a întrebat:

care vi se pare cea mai potrivita cariera din viata, dar care ati alege-o voi?

12 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Ce ti place tie am vazut ca ti s a sugerat PSh. da e o varianta dar eu am in fam un psh si nu gaseste post sa se angajeze. cer experienta si atunci. faci facult si stai acasa... a fost la interviu a depus cv si... pauza poate ma as si pe mine pentru aceasta pers sa se angaj in c ta?/ este cineva cu... pile ca asa se merge acum...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Psiholog happywinking

| inna a răspuns:

Eu vreau sa ma fac avocatwinking

| Psihoyounger a răspuns:

Ceva in domeniul IT de de viitor, dar mie personal, mi-ar place psiholog sau profesor de geografie...sau de ce nu... musafir la rude...laughing

by Psihoyounger

| SweetCandy a răspuns:

Psihologhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Meseria in care te ragasesti si o faci din pasiune.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare as vrea sa fiu popa!

| alle_1861 a răspuns:

Presedinte laughing
Glumeam de exemplu eu vreau sa devin psiholog (ptk in ziua de azi lumea este foarte stresata o sa aiba nevoie cat mai mare de un psiholog, parere personala)

| Denny_5002 a răspuns:

Nu stiu care e cea mai potrivita cariera din viata...de mult timp imi doream sa ma fac actrita, cantareata, doctor, judecatoare, medic pediatru, medic veterinar, iar acum vreau cu orice pret sa ma fac cantareata

| cucubauuu a răspuns:

Una care sa aiba legatura directa cu sportul, e mai sanatoasa happy

| Andreeame21 a răspuns:

Sunt studenta la Ingineria Petroluilui si gazelor, viitoare inginera, mi se potriveste.

| boxeru a răspuns:

Pentru cei care vor sa faca ceva in viata este bine sa se axeze pe mai multe jobburi daca pot zice asa, de exemplu eu fac box de opt ani care imi vin bani din box, am diploma de bucatar-ospatar si organizator in banketing nu se stie ce iti rezerva viata de asta trebuie sa fii omu bun la mai multewinkingparerea mea. pup