| Claudia_3811 a întrebat:

Cat castiga un agent in turism? Ce program are?

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Program de agentie turistica 9-18 si depinde cum e plati la salariu fix sau comision

| Slavic a răspuns:

Daca lucrezi ca receptioner, pana in 1000 lei, dar de pinde de unitatea de cazare...agent de turism la o agentie cu filiale la nivel international castigi foarte bine,mai ales daca muncesti afara...salariile in domeniul turismului nu exceleaza.

| thespy a răspuns:

Variaza.Salariul este unul modic la care se adauga bonusuri si comisioane in functie de vanzarile obtinute de agentul respectiv.In ce priveste programul...depinde de agentie, dar de obicei e 9-18.