| alexiaionasch a întrebat:

Cat castiga un medic kinetoterapeut la privat?

Răspuns Câştigător
| Moggy a răspuns:

In medie 4000 lei

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Crezi ca-i ca in socialism: salariu fix? Una-i la Cucuietii din Deal si alta la Bucuresti. Si la Bucuresti una-i in centrul cartierului si alta-i in nu stiu ce vagauna. Oricum nu spun si doar dacda ai pile la contabilul unui medic poti afla.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde de tine cit de bun kinetoterapeut esti, daca nu ai clienti sau ai dar nu sunt multumiti de serviciile tale salariul nu va fi mare, si inainte de a te angaja te cheama la interviu si acolo i ti va spune si salariul, totul depinde de tine, salariul va creste doar daca si tu faci treabă bună, daca nu faci atunci risti sa te dea afara.