| anonim_4396 a întrebat:

Cat castiga un medic stomatolog incepator pe luna? dar unul mai experimentat?

Răspuns Câştigător
| LexieG a răspuns:

Poi daca ai cabinet privat( adica doar al tau) tu alegi preturile, si castigi pe zi. Daca lucrezi la un spital la stat, un stomatolog incepator primeste 884 lei, iar unul experimentat cel mult 2000 lei.

4 răspunsuri:
| LexieG a răspuns:

Fundita plz :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Florentina98 nu exagerezi putin?!?!?! adica 6.000 lei!

| eu1893 a răspuns:

Depinde de taralaughing In Danemarca, un stomatolog incepator castiga sigur 2000 de euroi... In Romania... no comment happy

| Florentina98 a răspuns:

Buna salarul unui medic incepator poate ajunge la 6. 000lei pe luna.Scz dar nu stiu la un medic experimentat sper ca te-am ajutat.pa