| LadyDeny a întrebat:

Cat costa internatul + cantina la internatul Aurel Lazar din Oradea?

2 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Daca iti doresti o viata de liceu ok, de care sa iti amintesti peste ani cu placere, FUGI de liceul ala. Ar fi probabil cea mai neinspirata alegere din viata ta. Recomand cu caldura CN Mihai Eminescu dar si CN Emanoil Gojdu (daca doresti sa urmezi cursurile unui profil real) sau CN Samuil Vulcan (Pedagogic).

| LadyDeny explică (pentru TheAce):

CN Iosif Vulcan nu CN Samuil Vulcan big grin, sunt la pedagogic dar vreau sa stau la internat la Aurel Lazar :p