| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa luna de miere?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cat iti permiti sa platesti!

| Bacemi a răspuns:

Luna de miere costa in functie de ce destinatie preferi, cat vrei sa dureze si ce servicii doresti. In destinatiile exotice platesti ceva mai mult.

| elena a răspuns:

Luna de pe cer nu ne costa nimic, pe deasupra este si rece, doar lumineaza, luna de miere este foarte dulce si atunci, cred ca merita orice pret.

| CM7YRE a răspuns:

Luna de miere costa cat vrei tu tongue depinde unde si cu cine o faci tongue

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Luna de miere costa in functie de preferinte, de locul unde o tii.sunt multe criterii.

Pa, pa.