April
| April a întrebat:

Ce inseamna pentru voi"luna de miere s-a sfarsit"?

Răspuns Câştigător
| Mefisto23 a răspuns:

S-a terminat iubirea si a inceput rutina? Cam asa as interpreta eu.

8 răspunsuri:
| Ruxyana a răspuns:

hee hee...luna de miere sa sfarsi.D...adica relatia s-a terminat
ce a fost frumos sa sfarsit...:Sbig grin:*
:d

| crizantema a răspuns:

Sarut-mana soacra...cu ce te ajut?

| hominid dreak a răspuns:

Luna de miere s-a sfarsit... A inceput luna de fiere. Destul de trist pentru multe cupluri formate din fraieri ce cred ca tot ce zboara se mananca. Dupa scurta perioada de fluturasi si floricele, este trezirea la realitate, cand fiecare descopera in celalalt si defecte, sau cand unul din doi incearca sa preia conducerea in mod autoritar.Viata in doi presupune un fel de compromis personal, in care sa stii cand si ce sa lasi de la tine, armonizandu-te pe nevoile celuilalt. Daca fiecare o tine pe-a lui... s-a dus toata mierea.

| Clutsky a răspuns:

E timpul sa cobori cu picioarele pe pamant! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte de "luna de miere"...
Iubita, nu vrei sa duci tu catelul afara"?
Dupa...
"Ia si du cainele ala afara...nu vezi ca latra langa usa"?
hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine nu inseamna nimic. Eu tot in luna de miere sunt de 7 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Gataaaaaaaaa cu dulcegariile!"laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valizele si acasa. Se presupune ca mergi undeva.