| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa reincarcarea unui cartus negru de imprimanta si cate foi poti scoate cu un cartus? cel color e mai scump?

6 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Pe mine ma costa vreo 13-15 lei reincarcarea cartusului negru. Cel color cred ca e pana in 30 de lei. Dar daca vrei sa cumperi alte cartuse noi costa mai mult, depinde de modelul imprimantei.

| Vizitiul a răspuns:

Din cate stiu eu: 70 de lei cel negru si 110 cel color, poti scoate in jur de 400 foi.

| catthshshshs a răspuns:

O reincarcare costa in jur de 10 lei (la unul negru) si cam 15-20 la unul color.

| Miss Sintetic a răspuns:

Eu ma incarcat cu 18 lei pe cel negru si 20 cel color. Poti scoate in jur de 400 de foi, dar depinde.

| LoveMusic a răspuns:

Reîncărcarea depinde. Dar un tuş color este în jur de 90 de lei şi negru cam 70 de lei. Aşa ceva.

| curios_3782 a răspuns:

Daca vrei sa le reincarci costa 15-20 lei amandoua daca vrei sa cumperi altele costa mai mult nu stiu sigur cate poti sa faci cu un cartus.Bafta