| iwannabeperfect a întrebat:

Cat costa un cartus negru pentru imprimanta HP?
funda*

6 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Depinde ce fel de HP ai.
Ca sa-l cumperi nou este cam de pe la 30-40 ron in sus.
Ca sa-l reincarci 10-20 ron.

| alexandramustatea2013 a răspuns:

In oras e 30-50 de lei

| RavnTapt a răspuns:

Intre 275 si 300 lei noi

| zdrangoi a răspuns (pentru RavnTapt):

Depinde intr-adevar de tipul de imprimanta, dar pretul spus de tine este exagerat.
Nu cred ca are o imprimanta asa de "pricopsita".

| Deea157 a răspuns:

Buna!
Depinde ce cartuse ai. Si ce imprimanta. La mine in oras cel negru costa circa 15-20 lei iar color 20-30 lei big grin Sper ca ti'am fost de folos, nu ai decat sa te duci sa intrebi, caci unele nu se incarca, sau altele (impr EPSON), costa mai mult cartusele de cumparat decat imprimanta, serios :d

Sau uite aici : http://cartuse-shop.ro/

| Deea157 a răspuns (pentru Deea157):

Sau dar de obicei un cartus negru costa cam intre 100 - 150 lei! Fundita puppy dog eyes?