| anonim_4396 a întrebat:

Cat de importanta este "reputatia" din cartea de munca? Daca am avut un job nu prea acceptat de societate imi mai pot construi o cariera de exemplu in medicina? Multumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Job neacceptat de societate? daca ai avut forme legale nu intereseaza pe nimeni ce ai facut inainte. cariera in medicina se face urmand o facultate, invatant mult, dand examene, facand ani de rezidentiat, dat examene de specialitate samd, nu pe baza cartii de munca

| beatryce007 a răspuns (pentru suntserios):

E vorba de videochat adult

| NewTerminator a răspuns:

Ala se trece in cartea de muca?
n e cam ilegal? intreb si eu

| beatryce007 a răspuns (pentru NewTerminator):

Este legal si se trece in cartea de munca (asta daca lucrezi cu un studio ok)