| HugeHulk a întrebat:

Cat de mult conteaza fizicul pentru a lucra la o firma de securitate? M-am gandit sa incerc, o gramada de lume mi-a sugerat asta, dar nu stiu sigur de ce am nevoie. Fizic, sunt mai mult decat potrivit zic eu, dar nu stiu ce alte cerinte mai sunt.

2 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Nu cred ca-s prea multe cerinte. Adica, nu l-ai vazut pe taranu cu maserati, acu 5-6 ani era garda de corp si are 1.6m laughing, si-a mai luat si mare geanta in cap de la o tanti. Te poti informa la o firma specializata in orasul tau, dar mai mult de corp atletic, sportiv si probabil daca ai practica si un sport de contact ar insemna un beneficiu. Nu vad mai multe cerinte. Probabil sa cunosti si o limba de circulatie in caz ca poate cine stie ajungi sa protejezi vreun om din afara happy.

| Anonima6789777 a răspuns:

Nu sunt foarte multe cerinte. Trebuie sa ai o minte limpede, agil, trebuie sa cunosti o limba straina am impresia. E foarte obositor mental.