| o_fata_dulce:* a întrebat:

DE ce pentru un baiat conteaza cel mai mult fizicul unei fete decat altceva?

Răspuns Câştigător
| RGK a răspuns:

Pentru ca 1. nu toti baietii ies in oras cu balene
si 2. poate nici baiatu nu are altceva decat fizic laughing (minte lipsa)

Ok, lasand glumele:
Mass-media e de vina... ea ne umple capul cu toate chestiile "bune si rele", incepand de la vestimentatie pana la comportament/aspect - si uneori ne influenteaza negativ.
Dar acum nu trebuie sa generalizezi, nu toti baietii sunt la fel happy

1 răspuns:
| AloneInTheDarkness a răspuns:

Da la voi fetele ce conteaza cel mai mult, nu fizicul? Acum spune-mi tu ai iesi cu cineva care chiar daca ar fi destept si sa aiba el sufletul cat de bun daca nu e frumos si imbracat de firma nici nu te-ai uita lael.Noi baietii de ce am fi mai prejos de voi?