| HugeHulk a întrebat:

De ce este nevoie ca sa poti lucra la o firma de securitate? As fi interesat sa fac asta daca se poate part-time, dar nu stiu sigur, e nevoie de ceva anume? Gen vreun curs?

5 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Nu

| GanduriDeCafea a răspuns:

Salut, depinde ca ce anume doresti sa lucrezi intr-o firma de securitate. Din cate stiu pentru paza ai nevoie de atestat, pentru tehnician in sisteme cctv, antiefractie etc ai nevoie de cursuri dar depinde si de firma la care doresti sa te angajezi. Sunt unele firme care ofera pregatirea necesara pe banii lor.

| HugeHulk explică (pentru GanduriDeCafea):

La paza ma refeream mai mult.

| GanduriDeCafea a răspuns (pentru HugeHulk):

Atunci o sa ai nevoie de un atestat ce dovedeste calficarea ta pentru a lucra in paza, e posibil ca firma angajatoare sa iti ofere posibilitatea de a face cursurile gratuit cu conditia sa lucrezi la ei o perioada de timp.

| HugeHulk explică (pentru GanduriDeCafea):

Am inteles, mersi