| Tarzhan a întrebat:

Cat de usor se găsește de lucru daca ai diploma de economist? (Daca termin facultatea de economie, specializarea management )

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

în vânzări sunt mereu posturi libere, depinde de tine cât de ușor o să-ți fie să ocupi unul (sau altul)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta depinde de factori subiectivi: de personalitatea ta, de oras, Relatii etc.
Dar sunt unele firme care angajeaza special noi absolventi happy. In rest daca depui numa asa random CV-uri cu 0% experienta, sansele sunt cam mici