| Aicilef a întrebat:

Cat m'ar costa sa public un volum de poezii?

Răspuns Câştigător
| me a răspuns:

Costurile depind de la o editura la alta, cel mai indicat totusi ar fi sa o publici la o editura mai cunoscuta.Si cred ca ar fi bine daca inainte sa publici cartea sa pui o poezie pe un site sau sa o trimiti la o redactie pentru a fi publicata de ziare si ca tu sa vezi cum prinde poezia ta la public.
Succes in cariera de scriitoare.

4 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

Buna! Trebuie sa iei legatura cu o editura de exemplu pentru 100 de exemplare trebuie sa platesti in jur de 300-450 ron.

| sKilL a răspuns:

Costurile depind de editura. si de nr de carti care vrei sa le scoti! intre 100-500 ron te vei putea descurca cat de cat! Succes! Si. Felicitari pentru creativitate! La mai multe publicatii!

| Aly_1795 a răspuns:

Costurile depind de editura. Ar fi mai bine sa publici la o editura mai cunoscuta. Si ar mai fi bine sa o publici pe un site si sa vei daca le place oamenilor cartea happy. Cred ca te-ar costa 100 - 400 lei cam asa happy
SUCCES!

| OptimusPrime a răspuns:

Te-ar costa in jur de 200 lei cam asa.