| Joker3134 a întrebat:

Cate locuri sunt pentru maistri auto la politie Campina?

8 răspunsuri:
| DanielPH a răspuns:

Maistru milotar auto la politie?
Eu stiam ca doar la pompieri sunt, la Boldesti.
La Boldesti sunt 25 de locuri. Iar de politie..am cautat pe internet, am gasit un singur articol unde se specifica de un nr de 25, insa era un articol neserios.
Pompierii au atelier auto pentru maistri, si ii vad mereu pe masini de scoala auto, caci eu stau langa Boldesti.
Suna la resurse umane si informeaza-te! Te vor ajuta cu placere!
Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| DanielPH a răspuns (pentru Joker3134):

Suna la resurse umane si iti vor spune acolo ce si cum.
Am un prieten, la ceva case mai jos de mine, maistru militar auto, a facut la pompieri si acum este la ceva garaj al jandarmeriei, a fost si la unul de pompieri, etc.
Probabil iau din surse externe, sau cum zici tu, din surse proprii.
Ma voi mai ducumenta si voi reveni cu detalii.

Răspuns utilizator avertizat
| DanielPH a răspuns (pentru Joker3134):

Prietenul asta al meu zicea ca el avea treaba primele ore, dupa nu mai avea ce face si isi omora timpul cum putea. Uneori statea degeaba, alteori muncea incontinuu, depinde acum de ziua respectiva.
Maistru militar auto ajungi daca esti in primii 25 la medie, primii 25 care vor la maistrii. Si cred ca iti trebuie si permis cat B, nu stiu sigur. Te intreaba la inscriere daca ai permis si in functie de asta esti inscris pe o lista separata. Dai de permis pe banii lor, ca sa stii. Anul asta dureaza un an, vor baga si fete, in ultimii ani au fost doar baieti, si...cam atat.
M-am mai documentat si am gasit doar la Boldesti maistrii militari auto. Mai sunt maistrii militari, insa sunt la Mapn si n-au treaba cu cei auto.
Asadar...s-ar putea sa ne gasim la iarna la poarta scolii.
Salut, numai bine! ✌

Răspuns utilizator avertizat
| DanielPH a răspuns (pentru Joker3134):

In niciun caz! Ei au nevoie de oameni care sa le repare masinile. Cum sa-i puna pe cei mai slabi sa o faca?
Primii 25, dupa medie, care doresc la maistrii.
Din cate stiu salariile sunt putin mai mici la maistrii decat la pompieri, insa salariul minim incasat pe luna este mai mare decat minimul pompierilor.
http://www.isuprahova.ro/venituri.html
(Nu sunt adaugate soldele, sporurile, bonusurile)

Răspuns utilizator avertizat