| 10msn a întrebat:

Cate zile dureaza sa fac fisa medicala pentru scoala de politie?

5 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cand comanzi o pizza ti-o aduce in acelasi termen de timp la orice crasma?

| 10msn explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Ce treaba are asta?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru 10msn):

E clar, esti bun de politist decorat din prima zi.

| 10msn explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Daca nu stiu la ce te referi, spune din prima daca stii ce se intampla

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru 10msn):

Ma refer ca sunt o groaza de factori care dau cu virgula. Adica te poti duce si sa dureze 2 ore sau 5 ore ca e multa lume sau chiar sa te mai duci o data ca nu a fost un dr la program ca i-a lipsit bona de la copil ca a batut-o fwtalaul ca a baut cu frati-su, ca au cazut calculatoarele la clinica, ca dai de un dr care se plictiseste singur ca n-are clienti la usa si te tine o ora la consult ...ca din cauza lui pierzi alt rand la altul de pe fisa, sau te consulta toti cate o ora ca tocmai au avut un control ieri si au fost amendati...Harlau nu e Bucuresti... Lamurit?