| Mirabela_Ioana_1996 a întrebat:

am si eu o intrebare. Atunci cand mergi la fisa medicala pentru Scoala de agenti de politie la examenul ginecolog te controleaza daca mai esti virgina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ii intereseaza asa ceva

| corbulalbrosu a răspuns:

NU.Controlul medical consta in alte investigatii.

| Mirabela_Ioana_1996 explică (pentru corbulalbrosu):

Esti sigur de asta ai putea sa imi lasi un id sa imi zici in ce alte investigatii consta?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Mirabela_Ioana_1996):

Ti-am trimis ID-ul de mess prin mesaj. Daca nu-l primesti raspunde-mi tot aici.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Mirabela_Ioana_1996):

id-ul de messinger misubacsi

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Mirabela_Ioana_1996):

Ti-am lasat ceva scris pe messinger.Pa,pa.

| GaboruGGG a răspuns:

Nu, te dezbraca de tot si se tot holbeaza la tine si te pune sa te tot apleci si alte minuni, apoi la fisa medicala M.A.I acolo merge repede si nu te dezbraca de tot.