| dnzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Câteva idei cum as putea crește un canal de muzica? Ceva concret va rog.

https://www.youtube.com/channel/UCqZ0WHaYj16xLOodCl6s8Ug ?sub_confirmation=1

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Reclama platita. Cea mai simpla solutie. Intr-adevar, trebuie sa investesti putin ca de aia se si numeste platita, dar daca iti iese afacerea s-ar putea sa scoti dublu, trilpu, etc.

| Dawaker a răspuns:

Pai, nu trebuie neaparat sa dai "banii" pentru a creste, in orice caz daca esti in generala / liceu, o sa-ti fie greu la inceput, pentru ca traim intr-o societate in care e mai bine sa radem unu de altul in loc sa n1e ajutam, infine, iti trebuie ca-ti va tovarasii, calitate, versuri sa te unga pe inima, si cand scotii piesa, o mai editezi si tu putin, voice etc, ma descurc daca vrei sa te ajut "Dawaker. Cosmin#0719, si editezi fain pe gratis, si cu efecte, bun acei tovarasi, cand ai scos muzica, pun pe Instagram / Facebook, si daca celor'lalti oamenii le place, iti dai seama ca o sa te si sustina.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Dawaker):

Momentan mi-e okay cu editul, imi trebuie doar niste reclama sa cresc putin.

https://youtu.be/_O64cTEQKrE