| marianamay a întrebat:

Caut de lucru si pe un site am gasit un anunt despre un loc de munca iar angajatorul nu a dat corect adresa de email unde trebuie sa trimit cv-ul.Adresa pe care a dat-o este Diana@danerom.eu.

Care este eroarea?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai spune tu care este eroarea? si noi iti spunem de ce

| reihiuke a răspuns:

De ce are eroare? Daca scrie ca s-a trimis, e ok adresa.

| iasicumpara a răspuns:

Incearca aici http://www.danerom.eu/index.php?nume_pagina=contact.php

sunt mai multe adrese de email, mai incearca odata sa trimiti la aceeasi adresa, scrie Diana cu litera mica, daca nu trimite la alte adrese de email de acolo sau sun-o pe ea, ca am vazut ca este nr de telefon. Oricum, trebuie sa stii ca adresele de email sunt personale si nu ai voie sa le republici pe alte site-uri. Sper sa te ajute raspunsul meu.

| marianamay explică (pentru iasicumpara):

Am reusit.Eroarea era ca angajatorul dupa adresa de email a pus punct
Va multumesc oricum tuturor

| Priceputeanu a răspuns:

Nu are nicio alta data de contact, eventual telefon?

| marianamay explică (pentru Priceputeanu):

Nu,dar emailul il trimit acolo unde intru la yahoo la compose nu?