| delonia a întrebat:

Caut si eu persoane care au dat examen in clasa a 9-a la bilingv. vreau sa stiu in ce consta si cum a fost si daca ati intrat. daca e cineva din bacau la alecsandri ar fi si mai bine happy dar ideea este sa imi dea cineva un raspuns. mersi.

2 răspunsuri:
| DeeeaA a răspuns:

Eu o sa fiu tot ope acolotongue
La pedagogic:X:X

| alexbordei93 a răspuns:

Este bine ca nu dai la romana pentru ca singur nu ai fi intrat, in sfarsit cel putin la limba engleza vei da o proba scrisa de 1 ora si o examinare orala care va tine in jur de 10 15 min depinde de ce profesori dai, eu am intrat, a si se va face media intre cele 2 probe, Iti urez multa bafta! Stima.