| FLUMER a întrebat:

Caut tobosar cu experienta medie.Eu si un prieten ne-am facut o trupa care am vrea sa ajunga undeva...Doar tobarul actual este un dobitoc...Sunatima daca sunteti disponibil.happyNu ne etrebuie cine stie c experienta.Doar sa fii de treaba.Sunati:0723188374 ma cheama Malin.happy

4 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Incearca pe rgc.ro sa cauti

| psiHopixia a răspuns:

Well.as veni eu.dar pnm sunt fatalaughing

| matawata a răspuns:

Eu as vrea sa va aud, chiar si in combinatie cu tobarul dobitoc laughing Link, ceva?

| vaduvaelly a răspuns:

Salut daca mai este disponibil id meu: vaduva. elly vb acolo.