| anonim_4396 a întrebat:

Caut un job pentru perioada asta de iarna(decembrie mai ales), de preferat ceva cu plata la zi. Imi poate cineva recomanda ceva? Sunt dispus sa impart pliante etc...

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi cred că ai găsi la chioşcurile din parcurile de distracţie, oraşul copiilor, patinuare, ce este deschis doar în sezonul rece.Multă baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi frumos!

| Flaviucu a răspuns:

Poate gasesti pe www.ejobs.ro

| passyon22 a răspuns:

Poti merge in centre comerciale sa intrebi daca au job-uri la promotii ceva.E cel mai ok pupici:*