| crissti a întrebat:

Caut un loc de munca part-time, dispus sa lucrez dupa ore si in weekend-uri, in orice domeniu m-i se propune, am 17 ani si sunt din Cluj-Napoca. Daca ma poate ajuta cineva cu propuneri sau date de contact...

Răspuns Câştigător
| Nuri1 a răspuns:

Buna Cristi! Cred ca cel mai bine si mai sigur iti cumperi ziarul Raid si gasesti sigur sa te angajezi, asa ai si ocazia sa pui in balanta avantajele si dezavantajele job`ului.In speranta ca ti-am fost de folos.:*

1 răspuns:
| anutza a răspuns:

Fiind eleva ai putea sa fii reprezentanta Oriflame te pot inscrie eu happy