| SebiGzg a întrebat:

Ce as putea face ca sa ajung cadet pentru trupele S.A.S

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Până intri la liceu, până îl termini, până... se schimbă datele problemei deci un răspuns n-ar avea relevanță. Baftă la școală

| johnnny123 a răspuns:

În mai puțin de o lună te-ai "autopromovat" de la pădurar la brigadier, la mascat, la ofițer D.I.I.C.O.T, la S.A.S. În curând o să întrebi cum să ajungi Amiral.

Visurile sunt bune, dar trebuie să fie susținute și de o muncă reală. Mai bine ți-ai vedea de școală și apoi de cariera militară