| Roxii a întrebat:

Ce ati vrea sa deveniti cand ajungeti mari? vreau argumente, cel mai bun raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| zerozero a răspuns:

Eu as vrea sa devin biolog sau geolog.

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Artist. Viata obisnuita nu e de mine. Sunt prea visator.

| Kassandra1408 a răspuns:

EU vreau sa fiu Liason Officer- adica sa lucrez pentru o agentie guvernamentala gen MI5 dar postul meu sa fie in State la FBI - pentru a facilita schimbul de informatii si pentru a mentine agentia pe care o reprezint in relatii bune cu partenerii nostri. De asemenea, pentru ca stiu araba si germana voi calatori destul de mult si voi face diferite cursuri ) ex negociator, managementul furiei etc) si vi deveni un agent mai bun.
Deja plec la facultate in Anglia anul acesta pentru a studia criminologia si de abia astept sa incep sa lucrez!

Răspuns utilizator avertizat
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Eu vreau sa fiu rocker sau macho cand ma fac mare.

| Razvan a răspuns:

Am vrut sa devin pe rand doctorita, pompier(rolling on the floor), politista, capitan de vas(dupa ce am vazut Titaniclaughing) si pilot.Adevarul e ca habar nu am incotro o sa ma indreptoh go on

| procust a răspuns:

Medic as vrea da devin cand ajung mare happy, dar spre norocul meu mai am 1 an si voi reusi asta! De ce vreau asta? Nu ma vad facand altceva!

| Zambet a răspuns:

Eu psiholog... pur si simplu imi place sa fiu deschisa si sa studiez comportamentul uman, inclusiv funcţiunile psihice şi procesele mentale ca inteligenţa, memoria, percepţia, precum şi experienţele interioare şi subiective cum sunt sentimentele, speranţele şi motivarea, procese fie conştiente, fie inconştiente... Tu? smug

| scarly86 a răspuns:

Farmacist, dar din fericire pentru mine termin anul asta facultatea.

| Alina_9354 a răspuns:

Fiecare vrea un anumit domeniu care corespunde cu ce ii place! Intotdeauna trebuie sa fim atenti inainte sa ne alegem o meserie pentru ca aia o vom practica toata viata si trebuie sa o facem cu placere! Eu as vrea sa fiu phsiholog pentru ca imi place sa discut despre problemele oamenilor si sa-i ajut:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pasesc in viata, cum mi se schimba parerea. De mica mi-am dorit sa merg pe domeniul artelor, cand am dat de matematica, am zis ca nu se poate sa nu ma avant spre cunoasterea ei, acum, imi place si sportul. laughing Prin clasa a 6-a imi doream sa devin psiholog. Acum, imi plac toate alegerile. Inca mai caut, poate urmatoare va fi cu noroc.

| fobie de mate a răspuns:

Medic legist.Imi place morga si tot ce tine de ea.Acu cateva luni am fost intr-o morga, iar apoi intr-un lab. de anatomie unde asist. m-a lasat singura intre copii morti laughing. Wow, a fost clar cel mai tare moment din viata mea! love struck