| alky13 a întrebat:

Ce atributii are un functionar intr-un magazin?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

NU am auzit sa existe functionari in magazine. Exista vanzatori, casieri, persoane care aranjeaza marfa in raft, sefi de raion si magazin, oameni de serviciu. Trebuie sa ne dai mai multe detalii (ce tip magazin, cine si cum ti-a spus de existenta acestui post, ce studii necesita, etc)

| Ciprian964335345 a răspuns:

Fiecare persoana din magazin(casieri, vanzatori etc) au diferite atributii.Eu am lucrat ca receptioner marfa si dupa cum spune si numele inventariam, verificam marfa intocmeam actele necesare(facturi etc) iar cand nu primeam marfa ii ajutam pe colegii din magazin aranjand marfa pe rafturi.Trebuie sa mentionezi mai multe detalii ca sa te putem ajuta concret.M-am dat exemplu pe mine pentru ca eu am lucrat dupa cum am mai spus intr-un supermarket.