| adynaa a întrebat:

Ce credeti despre munca acasa?
Am gasit numeroase oferte:
Angajez colaborator pentru lipit felicitari la domiciliu. Detalii pe www.lipitfelicitari.lx.ro
Munca la domiciliu. Angajez colaborator pentru insirat margele. Detalii pe www.margele.iad.ro
Angajez colaboratori pentru munca acasa - asamblari jucarii. Detalii pe www.asamblarijucarii.lx.ro
Angajez colaboratori pentru asamblat calculatoare la domiciliu. Detalii pe www.asamblaricalculatoare.lx.ro
Munca la domiciliu. Angajej colaboratori pentru montat pixuri. Detalii pe www.pixuri.iad.ro
Angajez colaborator pentru lipt etichete pe radiere la domiciliu. Detalii pe www.eticheteradiere.lx.ro
Munca la domiciliu. Munca acasa. Angajez colaborator pentru cautarea de adrese de e-mail pe internet. Detalii pe www.cautariadrese.lx.ro
Angajez colaborator pentru lipit timbre pe scrisori, detalii pe www.lipittimbre.lx.ro
Caut colaborator pentru munca de acasa - asamblari bijuterii. Detalii pe www.asamblaribijuterii.lx.ro
Caut colaboratori pentru montat curele la ceasuri de la domiciliu, detalii pe www.ceasuri.iad.ro
Angajez colaborator pentru completat integrame la domiciliu, detalii pe www.integrame.iad.ro
Angajez colaboratori pentru colectare de pachete goale de tigari la domiciliu, detalii pe www.tigari.lx.ro
Angajez tehnoredactor, tehnoredactoarepentru munca la domiciliu - tehnoredacare. Detalii pe www.tehnoredactare.iad.ro
Angajez colaboratori pentru impachetat plante medicinale in pungi de la domiciliu. Detalii pe www.plantemedicinale.iad.ro
Angajez colaboratori pentru macinat cafea la domiciliu, detalii pe www.cafea.iad.ro
Angajez colaboratori pentru cusut broderii la domiciliu. Detalii pe www.broderii.lx.ro
Angajez personal pentru etichetat cosmetice la domiciliu, rujuri, rimeluri etc., detalii pe www.cosmetice.iad.ro
Angajez tester jocuri la domiciliu, detalii pe www.testerjocuri.lx.ro
Angajez personal pentru cautarea de oferte imobiliare pe internet, de la domiciliu, detalii pe www.motordecautare.iad.ro
Sunt mult mai multe. Cercetati si voi e excrocherie ori ba

Răspuns Câştigător
| oana89 a răspuns:

Cu oriflame castigi foarte bine, anunturile cu munca la domiciliu sunt facaturi, eu am cautat disperta pana am ales oriflame si pot sa spun ca sunt foarte multumita de castig(0766398401)te ajut sa te inscrii

12 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

De ce nu te inscrii la Ladys? http://SPAM/a/BGOIRnRJ

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Pentru ambalat menta gata frecata, n-ai gasit nimic?

| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

Eu lucrez acasa si imi merge f bine.
sunt coordonator avon si dau comenzile pe calculator si imi vin acasa.
iar comenzi iau de la vecine, prietene, rude, etc.
daca vrei sa incerci. ca e gratuit happy suna-ma 0732440744

| marioara_6193 a răspuns:

Daca vrei accesorii pentru confectionat bijuterii iti recomand un site f bun: http://www.saamrgelim.ro. Au livrare gratuita.
Poti face singura bijuterii si le poti singura si vinde. Fara a apela la altii.

| Gatea_Anamaria_1980 a răspuns:

Din nefericire, cred ca e teapa! si eu caut ceva la domiciliu, nu vreau castiguri mari, ci decente! tot ce am gasit e prea frumos ca sa fie adevarat. ma interesau asamblari si traduceri, dar nu gasesc nimic serios...totusi, daca printr-o minune se gaseste ceva, mail-ul meu este: anamaria_geaburau@yahoo.com

| Gatea_Anamaria_1980 a răspuns:

Din nefericire, cred ca e teapa! Si eu caut ceva la domiciliu, nu vreau castiguri mari, ci decente! Tot ce am gasit e prea frumos ca sa fie adevarat. ma interesau asamblari si traduceri, dar nu gasesc nimic serios...totusi, daca printr-o minune se gaseste ceva, mail-ul meu este: anamaria_geaburau@yahoo.com.

| maryusmono a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar daca cauti informatii pe internet despre fiecare site vei vedea ca sunt tepe.

Eu iti recomand www.munca-la-domiciliu.com care pare mult mai ok

| ValentinCN a răspuns:

Eu iti recomand propria afacere cu bani putini.
Detalii aici http://drept-md.com/ecodrive-club-oferim-lucru-la-domiciliu/
Nu ezita

| serbanpetre a răspuns:

Am vazut ca ai mentionat si despre asamblarea jucariilor la domiciliu acesta fiind un subiect despre care m-am documentat in ultima saptamana deoarece sunt in cautarea unei oferte serioase de genul. Va recomand tuturor sa urmariti si informatiile acestea http://www.mahar.ro/......istractiv/ deoarece prezinta destul de bine aceasta oportunitate de munca acasa.

| Dragan_Simona_1995 a răspuns:

As vrea sa lucrez si eu de acasa ce puteti oferi

| brunettedoll a răspuns (pentru oana89):

Si daca nu am clienti ce fac? Nu mai fac comenzi si nici bani!