| MirunaSunrise a întrebat:

Puna TPU in cautarea pea pentru un loc de munca am gasit un anunt de genul... Ofer loc de munca la domiciliu. Poti castiga intre 100-300$ pe saptamana doar petrecand cateva ore pe zi in fata calculatorului.Cu cat muncesti mai mult cu atat castigul tau va fi mai mare.Va asteptam cu mult drag in echipa noastra.Pentru mai multe detalii trimite-ti un e-mail cu textul LUCREZ ACASA la adresa... Ce vrea sa zica, cum adica stati acasa si faci bani cu ajutorul internetului..cu ce se ocupa anunturile de genu?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrajeli. probabil e vreun site de genul pay per click. trebuie sa dai vreo 20.000 clickuri pentru 1$.

| stroedaniel13 a răspuns:

Exista diferite site-uri care te invata acest lucru gratuit:

www.munca-la-domiciliu.com este unul dintre ele.

| maryusmono a răspuns:

Unul dintre site-urile de incredere care promimte lucru la domiciliu este

www.munca-la-domiciliu.com

| Falca00 a răspuns:

Salut Miruna.Este o mare pacaleala.Cum sa castigi 100-300dolari stand acasa la calculator.Nici programatorii sau astia cu calculatoarele nu primesc atatia bani pe saptamana.

| marketingonline a răspuns (pentru Falca00):

Sunt care scot sume frumoase pe intenet dar au muncit pentru asta, si pentru PTC cel mai cunoscut mod de a castiga bani pe internet pentru romani, ai nevoie de referali.

mai exact cu 2000 referali directi + cont upgrade castigurile sunt intre 500 si 1500$ pe luna mai exact 5111.4 RON

dar ca sa ajungi la 2000 referali straini/romani trebuie sa ai traffic pe link tau affiliat... nimeni nu s-a nascut invatat. INVATA sa castigi bani pe net

si ca freelancer poti castiga peste 100-300dolari, cei care sunt programatori cu adevarat castiga sume mult mai mari de 100 300 $ :) poti incerca aici http://www.freelancer.com/
selecteaza " Lucreaza " succes tuturor

interesat? e'mail:victorconstantinoffice@gmail.com
Y! M : victorconstantinoffice@yahoo.com

| IceTy a răspuns:

Pai sunt mai multe variante...sa raspunzi la mail-uri...sa scrii chestii in word chestii din astea, mai informeazate sunai sau dale un mail!

Good Luck!

| marketingonline a răspuns:

Iti recomand metodele mele
neobux http://goo.gl/jvnI5 si clixsense http://goo.gl/Jm2qG