| Cazan_Margareta_1953 a întrebat:

Ce cursuri as putea urma daca am doar 10 clase dar..am si o varsta de 53 de ani dar imi place sa acumulez si ma intereseaza sa evoluez.

2 răspunsuri:
| JaneEyer a răspuns:

Ar trebui sa te gandesti intai ce vrei sa inveti. Dupa, posibilitatile sunt nelimitate, indiferent de varsta. Spre exemplu o limba straina. Puteti gasi un profesor care sa va invete.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu sa inveti ceva nou. Puteti sa invatati de toate. Depinde ce va intereseaza.