| Aalexander a întrebat:

Ce cursuri iti trebuie pentru a deveni bucatar?
Facultatea e importanta sau e suficient un curs de cateva luni?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar cursuri.Nu ai nevoie de facultate.

| darrio2007 a răspuns:

P.S.Cursuri de bucatar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Complicat sa prinzi si tu o idee sarcastica nu?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici nu exista vreo facultate de bucatari ...asa ca niste cursuri care sa iti certifice pregatirea sunt suficiente

| neutrino a răspuns:

Ca sa faci mancare buna iti trebuie facultate, masterat si de ce nu, doctoratul. Nu uita insa, ca inainte de toate, sa incepi cu o scoala de bucatari.

| Aalexander explică (pentru neutrino):

Ce facultate?
Eu am renuntat la kinetoterapie deoarece nu mi-a placut. acum as vrea sa fac cursul asta si sa plec afara cat mai repede ca trebuie sa vina si sora mea la facultate si e cam greu cu banii. e timpul sa traiesc pe cont propriu.

| ChiarEu2 a răspuns:

Ai auzit de sarcasm?

| ChiarEu2 a răspuns:

Sa se vada clar, a folosit cuv. "mancare buna" si "doctorat" in aceeasi propozitie! Trebuie sa ai juma' de neuron sa nu-ti dai seama de sarcasm!

| Aalexander explică (pentru ChiarEu2):

Bravo, se vede ca esti destept.