| GhitaCelObraznic a întrebat:

As dori sa ma apuc peste cateva zile de un curs de bucatar. Daca imi puteti spune in ce consta aceste cursuri mai detaliat daca se poate.

5 răspunsuri:
| Amegadaisuki a răspuns:

Pai la inceput o sa faceti teorie o sa scrieti retete ce folosit pentru preparat acestea iar apoi o sa puneti in practica deci nu mare lucru dar ai mult de retinu
gen oul se fierbe in nu stiu ce vas intro cantitate de apa la 23736547 grade laughing))
este doar un exemplu prost

| smart01 a răspuns:

In principiu, un curs de bucatar este alcatuit din teorie si practica. La partea de terorie se invat anumite aspecte legate de munca in bucatarie, retete de baza sau anumite retete mai complicate si apoi se face practica intr-un restaurant sau pe langa un bucatar. Pentru cei interesati, va pot recomanda un curs foarte bun de bucatar la ICG: http://sbinfo.ro/curs-bucatar/

| AndyJhon5 a răspuns:

Este in jur de 450 lei pe luna. Funda?

| Anddreee a răspuns (pentru AndyJhon5):

Nu a intrebat cat costa laughing

| AndyJhon5 a răspuns:

Asta e